Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Değişen iletişim araçlarının ve tüketici davranışlarının damga vurduğu bilgi çağında; dijital dönüşüme bir biçimde adapte olamayan işletmeler, ne yazık ki geriye doğru gitmektedir. Kurum ve kuruluşların marka değerini güçlendirecek hamleler yapmak, inovatif ve yeni nesil proje anlayışına uygun stratejiler geliştirmek, dijital çağın dinamiklerine uygun şekilde hareket etmek, günümüzde artık bir zorunluluk olarak kabul görmektedir.


Karnaval Yazılım, işte tam olarak bu noktada, söz konusu beklentilere profesyonel bir çerçevede yanıt vermek adına donanımlı, bilgili ve alanlarında uzman ekibiyle beraber İstanbul Beylikdüzü’nde hizmet vermektedir.

Hizmetler

Neler Yaparız

Web Sitesi

Web siteleri, bir başka ismi ile internet siteleri dijital dünyada kişilerin, kurumların ya da işletmelerin kendilerini tanıtmalarını sağlar. Grafik tasarım ve web yazılımı ile internet ağında tanıtımlar ve paylaşımlar yapılma imkânı sunar.

İncele
Oyun Geliştirme

Oyun sektörü hiç şüphesiz ki son dönemin en popüler sektörlerinden biri olmayı başarmış durumda. Her yaştan insana kolayca hitap eden oyunların gerçek anlamda yükselişi, mobil cihazların kullanımıyla beraber artış göstermiştir.

İncele
E-Ticaret Sitesi

Günümüzün değişen/dönüşen kullanıcı alışkanlıkları ve dinamikleri, elektronik ticaret sitelerinin ön plana çıkmasına aracılık etmiştir. E-ticaret kavramının günümüzde geldiği olgunluk seviyesi, hem kullanıcıların hem de girişimcilerin lehine sonuçlar doğurmaktadır.

İncele
Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital pazarlama, aslında bilgisayar kullanımının ve bilhassa da internetin yavaş yavaş popülerlik kazanmaya başladığı 1990’lı yıllardan itibaren hayatımıza girdi. 2000’li yılların başında ise Facebook gibi küresel çapta ses getiren sosyal medya şirketlerinin kurulmasıyla beraber; bu kavram, markalar için çok daha önemli bir hal almaya başladı.

İncele
Mobil Uygulama

Bilgisayarın ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte tüketici davranışları değişmiş, insanlar web siteleri üzerinden diledikleri bilgiye çok daha kolay ulaşır hale gelmiştir. Sonrasında akıllı telefonların ve tabletlerin ortaya çıkışıyla birlikte bilgisayar bir nevi cepte taşınır hale gelmiştir.

İncele
Otomasyon Yazılımları

Bugün hem teknolojik gelişmelerin ciddi bir ivme yakalaması hem de rekabet hacminin genişlemesiyle beraber, üreticilerin işlerin hatasız ve hızlı yapma istekleri ön plana çıkmaya başladı. Artan iş gücüyle baş edebilmek ve verimli bir üretim aksiyonu oluşturmak adına makineleşmek adeta zorunluluğa dönüşmüştür.

İncele
Sosyal Medya Danışmanlığı

Gazete, televizyon, radyo ve sinema gibi geleneksel medya mecralarının kitlelere ulaşma açısından etkilerini uzun yıllar boyunca gözlemleme fırsatımız olmuştur. Öyle ki geleneksel medya araçlarına eski medya isminin verildiğini bile duymuşuzdur. 

İncele
Sosyal Medya Yöneticiliği

Geleneksel medyanın aksine kullanıcıların kendi içeriklerini üretebildiği, çift taraflı iletişimin gerçekleştiği ve eş zamanlı olarak etkileşim olanağı bulunan medya sistemine “sosyal medya” denilmektedir.

İncele
Referanslar

Neler Yaptık

Blog

Sektörden Haberler

Yorumlar

Mutlu Müşteriler

Hüseyin İPEK
Oto ekspertiz şirketimizin kurumsal yüzü olan web sitemiz ve işyerimizde ihtiyaç duyduğumuz tüm gereksinimleri fazlasıyla karşılayan oto ekspertiz yazılımı için teşekkür ederiz.
İpekler Oto Ekspertiz
Cafer DOĞAN
İşyerimizde her alanda işimizi kolaylaştıran oto ekspertiz yazılımı ve kurumsal kimliğimizi tamamlayan web sitesi için teşekkür ederiz.
1001 Nokta Oto Ekspertiz
Ogün KARA
Kendi matbaa ihtiyaçlarında bizi tercih ettiği için, işlerimizi kolaylaştıracak bir yazılım önerisi ile bize yardımcı olduğu için ve sonrasında gelişen dostluğu için Karnaval Yazılım ekibine ve Ufuk Demirel'e teşekkürler.
Nobes Matbaa