Oto Ekspertiz Yazılımı

Oto Ekspertiz Yazılımı

Günümüz oto ekspertiz firmaları için tüm ihtiyaçları karşılamak için sunulan yazılımımız ekspertiz firmaları için oldukça kapsamlı ve sadelik anlayışına uygun şekilde meydana gelmektedir. Sunduğumuz oto ekspertiz yazılımı finansal anlamada yöneticiler için büyük kolaylık sağlayacak bir yapıya sahip olup finansal hesaplamalarda büyük yardımı olacak bir bilanço sistemine, personel yönetimi konusunda yardımcı olacak personel yönetim sistemine, ekspertiz raporlarının isteğe bağlı olarak özelleştirilmesi için ayarlar yönetimine ve diğer sistemlere oranla büyük kolaylık sağlayan müşterilerle sürekli iletişimde kalmayı sağlayacak SMS paneline sahip olacak şekilde geliştirilmiştir. 


Sunduğumuz yazılım dinamik kayıt imkanı sağlaması ile var olan sistemlere oranla kullanıcılar için kolaylık sağlamaktadır. Dinamik kayıt sistemi araç ekspertizi esnasında yazılan notların ve bilgilerin, ekspertiz sırasında işaretlenen alanların otomatik olarak kaydolmasını sağlar. 


Oto Ekspertiz Yazılımının Dinamik Kayıt Sistemi Avantajları

Oto ekspertiz yazılımının dinamik kayıt imkanı sunması olası problemlerde yaşanacak olan sorunların önüne geçer. Dinamik kayıt imkanı sunan yazılım sistemimiz otomatik kayıt yapar. Bu yanıyla kayıt yapıldığı esnada kayıt yapan cihazın kapanması ya da meydana gelebilecek diğer sorunlar karşısında başka bir cihaz kullanırken rapora kalınan yerden devam etme imkanı sağlar. Bu yazılım sayesinde hazırlanmış olan ekspertiz raporuna hazırlamış olduğumuz web tabanlı sistem sayesinde istenilen her yerden ulaşılabilir. Programın sunduğu güvenlik sayesinde hazırlanan raporlar 5 yıl boyunca sunucularımızda saklanmaktadır. 


Sunduğumuz online oto ekspertiz yazılımı ekspertiz raporunun düzenlenmesi işleminde aynı raporun birden fazla personel tarafından aynı anda düzenleme yapmasına imkan tanır. Ayrıca rapora aracın fotoğrafı yüklenmek istenirse sayfanın en altında yer alan fotoğraf yükleme alanından cihazdaki fotoğraflar ya da cihazın kamerası aracılığıyla anlık fotoğraf çekilip yüklenebilir. Dinamik kayıt sistemi sayesinde yapılacak olan eklemeler otomatik olarak kayıt edilerek rapor hazırlamada kolaylık sağlar. 


Online Oto Ekspertiz Yazılımı Yönetim Alanında Sağladığı Hizmetler

Oto ekspertiz yazılımı personel yönetimi ve program yöneticisinin yaptığı satışların trafiğini kontrol edebilecek bir sisteme sahiptir. Sistemin yönetici panelinde yer alan bölümden program yöneticisi satılmış paketleri, satış için onay bekleyen paketleri ve şubeler arasında yer alan ödeme trafiğini de kontrol edebilir. 


Personel yönetimi alanında sağlanan kolaylıklar satılan ve satılacak olan paketlerin kontrol sistemi sayesinde işin kolay ve hızlı şekilde yapılmasını sağlar. Yönetici panelinden program yöneticisi onay bekleyen paketler sekmesinden de satılan ancak kullanıma açılması için onay bekleyen paketleri görebilir. Listelenen paketler arasında henüz kullanıma açılmamış paket varsa da bu paketlerin kullanıma açılmasını oldukça kolay şekilde onaylar. 


Yazılımın sunduğu personeller sekmesi aracılığıyla kayıtlı olan personeller listelenir. Yetkili kişiler bu listede yer alan personellerin yanında yer alan incele butonu ile kayıtlı olan personelin detaylarına ulaşabilir. Bu sekme aracılığıyla personele yapılacak ödemeler düzenlenir. Yazılımın sunduğu personel aylık tahakkuk raporu sayesinde yöneticiler personellerin çalışma süreleri, maaşları, kalan ödemeler gibi işlemleri hızlı ve kolay şekilde yapabilir. 


Neden Bu Yazılımı Kullanmalıyım?

Oto ekspertiz işlemleri için tüm ihtiyaçlara cevap veren yazılımız sayesinde birçok farklı işlemi bir arada kolayca yürütmek mümkün. Personel yönetimi için sunduğu avantajlarla birlikte bayii yönetimi alanında da yapılacak olan işlemlerin ulaşılabilir şekilde yapılmasına imkan tanır. Oto ekspertiz alanında hizmet veren bayilerin çalışmalarına kolayca ulaşmak ve yapılan tüm işlemleri görmek için yazılımız büyük bir kolaylık sağlar. Sade ve kullanım kolaylığı gibi önemli iki noktayı özenle bünyesinde barındıran sistemimiz sayesinde işlemlerinizi ve bu sayede verilen tüm hizmetleri kontrol edebilirsiniz. Bu sayede meydana gelebilecek olası hataları ve riskleri de ortadan kaldırmış olursunuz.  


Adınız Soyadınız
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz
Mesajınız
Gönder